Safety at Home BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 4.222
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Çocuğunuzun evde güvende olmasını sağlamak için ona oynatabileceğiniz harika bir oyun.

Oyun çocuklar için harika bir öğrenme yöntemidir. Oyun ile birlikte eğlenerek ve güzel zaman geçirerek öğrendiği bilgileri kesinlikle unutmayacaktır. Oyun en etkili öğrenme aracıdır. Oyun ile öğrenilen bilgile daha kalıcı olur ve öğrenilmesi daha kolaydır. Çocuk gelişimi uzmanları tarafından desteklenip tavsiye edilen bu oyunda çocuklara evde uyulması gereken kuralların öğretilmesi amaçlanmıştır. Bu oyun sayesinde çocuğunuz evde yalnız kaldığı zaman gözünüz arkada kalmayacak çünkü çocuğunuz evde yalnız kaldığı zaman ne yapacağını biliyor olacaktır. 

Oyunun içerisinde çocuğunuz evde yalnız kaldığı zaman küçük büyük karşılaşabileceği tüm sorunlar animasyon şeklinde gösterilmiştir. Bu oyunu oynarken hem eğlenecek boşa geçen zamanlarının kaliteli bir şekilde değerlenmesini sağlayacak hem de evde yalnız kaldıkları zaman neler yapması neler de yapmaması gerektiğiniz çok iyi bir şekilde öğreneceklerdir. Eğer siz de evden gittiğiniz zaman çocuğunuzu merak etmekten kendinizi alamıyorsanız ve ona artık bu tarz bilgilerin öğretilmesi gerektiğini savunuyorsanız hemen bu programa sahip olmalısınız.

Bu oyununun uzman üreticileri oyunu tasarlamadan önce bir çok okul öncesi eğitimcisi ile iletişim halinde olarak oyunun çocuk için bir çok fiziksel bölgeninde çalıştırılmasını amaçlamışlardır. Siz de çocuğunuzu için bu kadar faydalı oyuna sahip olmak için hemen indirin oynamaya hemen başlasın. 

Daha Fazla Göster
Safety at Home BabyBus indir